NASZ ZESPÓŁ

Andrzej Gryn

Andrzej Gryn

Radca prawny od 2005 r. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Prawa Angielskiego i Prawa Europejskiego prowadzonych przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem Cambridge. Specjalizuje się w prawie handlowym i cywilnym. Zajmuje się obsługą m.in. developerów, spółek telekomunikacyjnych i spółdzielni. Posiada duże doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji dotyczących budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów komercyjnych. Zna język angielski. W wolnych chwilach odkrywa piękno świata poprzez podróże.

Katarzyna Sielicka-Gutowska

Katarzyna Sielicka-Gutowska

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych. Zajmuje się także zagadnieniami prawnymi związanymi z prawem deweloperskim, spółdzielczym oraz budowlanym. Włada językiem angielskim. Lubi muzykę i teatr, fanka motoryzacji.

Izabela Minda

Izabela MindaRadca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2007r.). Specjalizuje się w prawie pracy, prawie spółdzielczym oraz w prawie cywilnym procesowym. Zna język niemiecki. W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Lubi dobre kino.

Małgorzata Tokarz

Małgorzata TokarzRadca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Prowadzi również projekty związane z regulacją stanu prawnego nieruchomości. Zna język angielski. Z wykształcenia jest też wokalistką, dlatego wolne chwile lubi poświęcać na poszerzanie swoich horyzontów muzycznych.

Agata Oleńska-Brzozowicz

Agata Oleńska-BrzozowiczAdwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym, w tym również prawem procesowym. Zna język angielski. W czasie wolnym tańczy rockn`n rolla oraz gra na instrumentach perkusyjnych.

 

Radosław Malinowski

Adwokat. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Akademia Spółek” organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Zajmuje się prawem cywilnym oraz gospodarczym. Zna język angielski. Prywatnie interesuje się piłką nożną, motoryzacją oraz literaturą faktu.

Karolina Borowiec

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym. Zna język angielski. Zwolenniczka aktywnego wypoczynku, w szczególności długich wycieczek rowerowych.

Jakub Urbanek

Adwokat. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kierunku Stosunki Międzynarodowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się prawem cywilnym, w szczególności prawem gospodarczym oraz prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonat literatury, kina oraz podróży.

Nina Horbowiec

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego i gospodarczego, głównie prawem umów. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia, w wolnych chwilach zdobywa górskie szczyty.

Marta Busłowska

GRYN_3950 1Aplikantka radcowska III roku, wpisana na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym oraz prawem spółdzielczym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonatka podróży, w szczególności po Włoszech.

Miłosz Karbowski

Aplikant radcowski III roku, wpisany na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym oraz prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonat reportaży oraz muzyki, o której w wolnych chwilach chętnie pisze.

Izabela Siergiej

Aplikant radcowski II roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie wielbicielka dobrej muzyki i powieści kryminalistycznych. Wolne chwile lubi spędzać przy szachownicy.

Marta Drozd

Sekretarz Kancelarii. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą biura. Zna język angielski. Pasjonuje się filmem, teatrem, literaturą i muzyką.

Hubert Kaniewski

Asystent prawny. Student IV roku Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Zna język angielski. Wspiera prawników kancelarii w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, aktywnego wypoczynku i motoryzacji.