NASZ ZESPÓŁ - Prawnicy

Karolina Durka

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym. Zna język angielski. Zwolenniczka aktywnego wypoczynku, w szczególności długich wycieczek rowerowych.

Marta Busłowska

GRYN_3950 1Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym oraz prawem spółdzielczym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonatka podróży, w szczególności po Włoszech.

Izabela Siergiej

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie wielbicielka dobrej muzyki i powieści kryminalistycznych. Wolne chwile lubi spędzać przy szachownicy.

Anna Tynek

Aplikant adwokacki III roku Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Zna język niemiecki oraz angielski. Prywatnie wielbicielka historii, literatury oraz kina.

Marta Rieff-Rybska

Aplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Zna język angielski. W wolnych chwilach maluje i rysuje.

Michał Tyszka

Aplikant adwokacki I roku Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa handlowego, prawa pracy oraz prawa zobowiązań. Zna język angielski. Prywatnie interesuje się polityką, kinem oraz sportem, w szczególności piłką nożną.