NASZ ZESPÓŁ - Prawnicy

Agata Oleńska-Brzozowicz

Agata Oleńska-BrzozowiczAdwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym, w tym również prawem procesowym. Zna język angielski. W czasie wolnym tańczy rockn`n rolla oraz gra na instrumentach perkusyjnych.

 

Radosław Malinowski

Adwokat. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Akademia Spółek” organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Zajmuje się prawem cywilnym oraz gospodarczym. Zna język angielski. Prywatnie interesuje się piłką nożną, motoryzacją oraz literaturą faktu.

Karolina Borowiec

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym. Zna język angielski. Zwolenniczka aktywnego wypoczynku, w szczególności długich wycieczek rowerowych.

Jakub Urbanek

Adwokat. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kierunku Stosunki Międzynarodowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się prawem cywilnym, w szczególności prawem gospodarczym oraz prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonat literatury, kina oraz podróży.

Nina Horbowiec

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego i gospodarczego, głównie prawem umów. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia, w wolnych chwilach zdobywa górskie szczyty.

Marta Busłowska

GRYN_3950 1Aplikantka radcowska III roku, wpisana na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym oraz prawem spółdzielczym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonatka podróży, w szczególności po Włoszech.

Miłosz Karbowski

Aplikant radcowski III roku, wpisany na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym oraz prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonat reportaży oraz muzyki, o której w wolnych chwilach chętnie pisze.

Izabela Siergiej

Aplikant radcowski II roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie wielbicielka dobrej muzyki i powieści kryminalistycznych. Wolne chwile lubi spędzać przy szachownicy.

Hubert Kaniewski

Asystent prawny. Student IV roku Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Zna język angielski. Wspiera prawników kancelarii w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, aktywnego wypoczynku i motoryzacji.