NASZ ZESPÓŁ

Andrzej Gryn

Andrzej Gryn

Radca prawny od 2005 r. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Prawa Angielskiego i Prawa Europejskiego prowadzonych przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem Cambridge. Specjalizuje się w prawie handlowym i cywilnym. Zajmuje się obsługą m.in. developerów, spółek telekomunikacyjnych i spółdzielni. Posiada duże doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji dotyczących budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów komercyjnych. Zna język angielski. W wolnych chwilach odkrywa piękno świata poprzez podróże.

Katarzyna Sielicka

Katarzyna Sielicka-Gutowska

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych. Zajmuje się także zagadnieniami prawnymi związanymi z prawem deweloperskim, spółdzielczym oraz budowlanym. Włada językiem angielskim. Lubi muzykę i teatr, fanka motoryzacji.

Izabela Minda

Izabela MindaRadca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2007r.). Specjalizuje się w prawie pracy, prawie spółdzielczym oraz w prawie cywilnym procesowym. Zna język niemiecki. W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Lubi dobre kino.

Małgorzata Tokarz

Małgorzata TokarzRadca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Prowadzi również projekty związane z regulacją stanu prawnego nieruchomości. Zna język angielski. Z wykształcenia jest też wokalistką, dlatego wolne chwile lubi poświęcać na poszerzanie swoich horyzontów muzycznych.

Karolina Durka

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym. Zna język angielski. Zwolenniczka aktywnego wypoczynku, w szczególności długich wycieczek rowerowych.

Marta Busłowska

GRYN_3950 1Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W kancelarii zajmuje się prawem gospodarczym i cywilnym oraz prawem spółdzielczym. Zna język angielski. Prywatnie pasjonatka podróży, w szczególności po Włoszech.

Izabela Siergiej

Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawem procesowym. Zna język angielski. Prywatnie wielbicielka dobrej muzyki i powieści kryminalistycznych. Wolne chwile lubi spędzać przy szachownicy.

Anna Tynek

Aplikant adwokacki III roku Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Zna język niemiecki oraz angielski. Prywatnie wielbicielka historii, literatury oraz kina.

Marta Rieff-Rybska

Aplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Zna język angielski. W wolnych chwilach maluje i rysuje.

Michał Tyszka

Aplikant adwokacki I roku Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa handlowego, prawa pracy oraz prawa zobowiązań. Zna język angielski. Prywatnie interesuje się polityką, kinem oraz sportem, w szczególności piłką nożną.

Marta Przybysz

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą biura. Zna język angielski. Prywatnie pasjonatka dobrego jedzenia, kina i podróży.

Patrycja Olejarz

Studentka III roku prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Zna język angielski. Wspiera pracowników kancelarii w sprawach administracyjnych. Prywatnie pasjonatka skoków narciarskich,  dobrego kina i polityki.